Ogłoszenie


#1 2011-12-31 15:26:20

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Ostrzeżenia / bany

Od nowego roku (to już za kilka godzin!) mam zamiar wziąć się za spam i inne łamanie regulaminu, co już Wam obiecałem czas jakiś temu. Wraz z Dearienem będziemy wyłapywać niestosowne zachowania, i je odpowiednio karać. Jak już zostało powiedziane, dla szczęśliwca, któremu uda się zdobyć 9 krzyżyków, czeka żelazko sponsorowane przez Deariena

Lista nagród ma się mniej - więcej tak:

5 krzyżyków - ban jednodniowy
10 krzyżyków - ban czterodniowy
15 krzyżyków - ban siedmiodniowy
20 krzyżyków - wycieczka na Majorkę

Dodam tylko, że krzyżyki się kumulują, więc wcale nie tak trudno będzie zdobyć poszczególne osiągnięcia.
Czuję, że to będzie świetna zabawa, moi mili!

http://img856.imageshack.us/img856/8915/listaf.png


PS. Prawda, że jestem mistrzem painta? Prawda?

PS II. Nagrody zaproponowane przez naszych użytkowników:
19 krzyżyków - Dearien prasuje koszulę
29 krzyżyków - robi pranie ręczne
39 krzyżyków - sprząta pokój


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#2 2011-12-31 15:41:09

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ostrzeżenia / bany

Prawda, prawda. Tylko, że S wygląda jak ósemka. Strasznie bym chciała, żebyś kogoś zapomniał, ale cholera masz tu wszystkich w miarę często się udzielających. Chciałam zbierać na żelazko, ale Majorka też brzmi fajnie
Ale przeklinać będzie można, nie?


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#3 2011-12-31 15:53:44

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Jasne, oczywiście w miarę zdrowego rozsądku. Wiadomości przesycone bluzgami będą usuwane i nagradzane
A S się nie czepiaj, Argo tu ma najgorzej


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#4 2012-01-01 18:59:11

manifest

Użytkownik

7534214
Skąd: underwater
Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 257
.: på slutten av verden

Re: Ostrzeżenia / bany

Przestraszne te kary są:o

Offline

 

#5 2012-01-02 06:38:10

 Dearien

http://fotoo.pl//out.php/i126697_za-yadminh.jpg

22692500
Skąd: Ziemie Pomorskie
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 812
Punktów :   -39 

Re: Ostrzeżenia / bany

Za 100 Amras robi masaż stóp i czyści toaletę ; )

Chłopie, jak mogłeś mnie tak wrobić? xD Pranie ręczne, prasowanie koszuli?


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxqPgBW4QmpI3ZFVP7mbg9rDykFP8FmXlmOK2apVAdGOA1TqAf

Offline

 

#6 2012-01-02 21:29:48

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Ze złego założenia wychodzicie. Napisałem że przekleństwa są dozwolone, o ile służą podkreśleniu czegoś, a nie używane bez ładu i składu, i NADużywane. Np w przypadku szoku - patrz Wilk - nie posypią się krzyżyki wbrew temu, co wszyscy oczekują


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#7 2012-01-02 21:34:22

 Dearien

http://fotoo.pl//out.php/i126697_za-yadminh.jpg

22692500
Skąd: Ziemie Pomorskie
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 812
Punktów :   -39 

Re: Ostrzeżenia / bany

Wszystkie wątpliwości rozwiane A teraz (przykro mi z tego powodu) żebyście się przyzwyczajali, usunę SPAM z tego działu... Moje posty też xD


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxqPgBW4QmpI3ZFVP7mbg9rDykFP8FmXlmOK2apVAdGOA1TqAf

Offline

 

#8 2012-01-15 14:12:55

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Zgodnie z ostrzeżeniem, lista zaktualizowana. Dodałem debiutanckie krzyżyki, dla Sarumo i Argo. Jak to mawiał klasyk - nie chcem, ale muszem. Drżyjcie, zgodnie z obietnicami


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#9 2012-01-15 20:26:12

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ostrzeżenia / bany

A więc proszę o przytoczenie tego za co dostałam krzyżyk, bo nie przypominam sobie sytuacji, w której bym jakoś brutalnie nagięła regulamin. To samo przy Argo.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#10 2012-01-16 13:06:27

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Podług woli, Sarumo.

Sarumo napisał:

- Btw niesamowicie mnie denerwuje ta dziwka, Ewa Kopacz.
- Kogoś takiego powinni odstrzelić już za samą mordę.
- Oby wkrótce i ona umierała długo i boleśnie.

Argo napisał:

- Ja pierdolę... [...] miałem ochotę odstrzelic tego pedała (geja?).

W obu przypadkach:
"12. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa"
"14. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim)"


Zaś słowem wyjaśnienia, wszyscy wiemy że nasz regulamin jest różnie przestrzegany, jednak ostrzegałem, że zacznę go egzekwować, a ten temat w tym właśnie jego fragmencie zaczął być ordynarny i chamski właśnie. Rozumiem dezaprobatę i emocje, ale je można wyrażać na inne sposoby. Rozumiem też Twoje spojrzenie na świat, Sarumo, ale też możesz je prezentować inaczej niż w taki ostry sposób. Rzeczywiście nie był nagięty brutalnie, ale nie musi tak być, by dostać ostrzeżenie.
Myślę, że już wszystko jasne?


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#11 2012-01-16 14:58:25

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ostrzeżenia / bany

No nie wiem, nie wiem. Nie mam nic przeciwko pary krzyżykom przy moim nicku, ale tu nie ma naprawę niczego co nie byłoby powszechne na forum.
Przekleństwa- rozumiem, są ino na forum z tego co pamiętam tego typu słówka nie są nowością. Ba! Są używane jako przecinki.
A wyzwiska i życzenia pod adresem pani Kopacz są moim zdaniem ciągle jak najbardziej na miejscu. Jeżeli ktoś uznał za stosowne, by dziwką czy kurwą nazywać nie tylko prostytutki, to chyba właśnie o pani Kopacz myślał.
Prośby do niebios o śmierć dla człowieka skończonego są chamstwem? To będę chamska nadal. I w rzyci mam te krzyżyki.
Przy Argo natomiast nie widzę powodu do ostrzeżeń. Jego 'ja pierdolę' było zwykłym 'ja pierdolę', a nie jakimś chamskim. Jakby podliczyć przekleństwa wypisane od początku tego roku, to każdy by był na banie. A posła Biedronia nazwał po imieniu i tyle.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#12 2012-01-16 15:07:31

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Nie chcę toczyć żadnych sporów. Pisanie, że przekleństwa używane są na forum jako przecinki uważam za ogromne nadużycie - to można przypisać jedynie panom w dresach.
Ponadto, od początku roku nie przyuważyłem ich wielu. Ich największe natężenie jedynie znalazłem w temacie, gdzie poruszano powyższe kwestie - co więc też skutkuje ostrzeżeniem. Jak już mówiłem, ostrzegałem przed regulaminem, więc nie możesz mieć do mnie żadnych pretensji.
Nie, Sarumo, wyzwiska i obelgi nigdy nie są na miejscu. Kulturalni i inteligentni ludzie owszem, ranią słowem, ale robią to polegając na swoim intelekcie, a nie na tak prymitywnych słowach.
Życzenie śmierci jest ponad chamstwo.

U Argo cały wyszczególniony przeze mnie fragment jest nie na miejscu. I do niego te same prośby - jeśli już obrażacie, róbcie to w sposób przemyślany, rzucanie mięsem na lewo i prawo to nie jest dobry pomysł.


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#13 2012-01-16 15:37:05

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ostrzeżenia / bany

Jestem cholera prostym człowiekiem. Nie będę pod ogromem pustych liter kryć, że z przyjemnością komuś bym roztarła łeb o beton.Ale jasne, Ty nie musisz tego tolerować Liczę się z tym, że moja wyprawa na Majorkę, może się odbyć w stosunkowo niewielkiej osi czasu.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#14 2012-01-16 22:11:51

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Ostrzeżenia / bany

Cięzko mi to powiedzieć, ale Amras robi to nie tylko po to, żeby tu panował jakiś tam porządek. Nie chodzi już o spam. Chodzi o nasze polskie prawo. Za naruszanie godności innych osób mozna ponieść poważne konsekwencje, szczególnie, jesli chodzi o osoby, które według prawa są na równe, ale według stanowiska mogą nas posłać do pierdla na lat 1000, lub wysłać komornika, który będzie ganiał naszą rodzinkę do 1000 pokoleń. Mnie też nie w smak, że takie osoby są u szczytu władzy, a że jestem homofobem, to nie podoba mi się też ich orientacja, ale wynosząc co nie co ze szkoły chciałbym zmienić sytuację naszego kraju, aby więcej takich osób nie było. Rozumiem Twoje oburzenie i w pełni się z Tobą zgadzam, bo ubrałaś w proste słowe to co wielu z nas ma na mysli. Jednak madwyrężając wolnośc słowa naruszasz wolnośc osobistą. Tak jest sformułowane nasze prawo... Przepraszam, żer to akurat ja musiałem to powiedzieć.

PS I tak właśnie w pustych słowach wyraża się opinie nie raniąc tym innych... tylko, że takie puste słowa nijak nie trafiają to nikogo.


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#15 2012-01-17 12:07:05

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ostrzeżenia / bany

Szifer ma rację, jakby taka pani Kopacz zajrzała do tamtego tematu (niby szanse małe, ale jednak są) to by Cię mogła ciągać po sądach za zniesławienie, groźby i pewnie jeszcze kilka innych paragrafów by się znalazło.

Na tym zakończmy dyskusję.


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi