Ogłoszenie


#1 2012-11-01 19:10:53

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Oi!

Czyli street punk Piękna, prosta muzyka, podnosząca na duchu i wspomagająca agresje. Polska scena oi! nie jest jakoś bardzo wypasiona, zespołów naprawdę dobrych będzie myślę mniej niż palców obu rąk. Króluje oczywiście the Analogs, ale ja osobiście preferuję bardziej agresywnych All Bandits. Wspaniałymi kapelami są też the Gits, Zbeer czy Lumpex'75 .
Tematyka zwykle sprowadza się do mordobijstwa, życia na ulicy, łysych głów, szelków i galnów, alkoholu, dumy, niezależności, ale też patriotyzmu.

https://www.youtube.com/watch?v=g37v9DcQF7I Piosenka Oi!młodzież zespołu the Analogs, myśle, że w dużym stopniu oddająca charakter Oi! (od kiedy dowiedziałam sie, że maja swoje utwory na składance 'muzyka przeciwko rasizmowi' jestem ku nim ciut mniej przychylna )

https://www.youtube.com/watch?v=HFyPDeoYmUA Tu mysle, nie gorzej oddajacy to utwór the Gits

https://www.youtube.com/watch?v=v_KCdz_dLYs i przepiękna piosenka All Bandits o skinheadach


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

#2 2012-11-02 00:05:46

manifest

Użytkownik

7534214
Skąd: underwater
Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 257
.: på slutten av verden

Re: Oi!

Sarumo to punk i śmierdzi!

Offline

#3 2012-11-02 11:35:17

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Oi!

To drugie to prawda


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi