Ogłoszenie


#1 2014-10-10 21:39:48

Neila86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Gorąca Prośba o pomoc.

Witajcie.
Jestem autorka powieści "Smocza Krew - Wybraniec, która została wydana w formie e-booka.
Chciałabym jednak by powstała wersja drukowana tej powieści dlatego zdecydowałam się
na crowdfunging . Jako że jest to forum fantasy chciałabym prosić o wsparcie projektu wydania
książki wszystkich którzy są wielbicielami tego gatunku.
„Smocza Krew” nie jest typową powieścią fantasy. Owszem występują tu istoty znane z innych książek o tej samej tematyce, jednak nie zawsze są one jednoznacznie dobre lub złe. Wystarczy przyjrzeć się samej postaci głównego bohatera. Jest młodym następcą tronu, wcale nie pożąda korony. Wręcz nie w smak mu bycie królem! Kiedy dowiaduje się że nie jest człowiekiem jego życie diametralnie się zmienia. W dodatku czyha na niego piękna i bezwzględna czarownica, która zrobi wszystko by tylko przeciągnąć go na swoją stronę. Nie tylko doprowadza do śmierci jego opiekunki ale również pozbawia miejsca które uważał za dom.


https://wspieram.to/2649-smocza-krew-wybraniec.html

Dzięki wam może spełnić się moje marzenie.

Pozdrawiam

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi