Ogłoszenie


#1 2015-12-10 20:51:44

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Poznajmy się ;)

Temat "zapoznawczy" dla członków forum.
Miejsce, w którym każdy może opisać siebie w kilku słowach - krótkie informacje, zainteresowania, co go skłoniło do zajrzenia w ten mały zakamarek internetu i pozostania w nim na dłużej, niż jednorazową wizytę :>.


Cóż...jestem na pierwszym roku studiów, kierunek zootechnika, UP Wrocław. Rocznik '97.
Jeżdżę konno, powoli przełamuję się do łucznictwa (czego nie można powiedzieć o mojej mamie, która jest przerażona tym, że z moim krzywym wzrokiem mam zamiar strzelać), kieedyś w przyszłości mam zamiar połączyć obie te dyscypliny. Hobbystycznie.
Oprócz tego rysuję (również hobbystycznie), zarówno tradycjonalnie, jak i digitalowo. Skromna galeria :>
Lubię czytać i grać w gry komputerowe, głównie RPGi (Wiedźmin, Skyrim). Słucham różnych rzeczy, od metalu, przez folk po muzykę klasyczną (bardzo rzadko, ale zdarza się). Ostatnio królują u mnie soundtracki z gier i filmów.
Spokojnie można dalej do mnie mówić Arva ;>.

Offline

 

#2 2015-12-11 14:24:52

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Poznajmy się ;)

Drugi rok studiów na Elektronice i Telekomunikacji w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie jako wojskowy. Rocznik 95. Afficionado of fantasy genre. mam wiele hobby. Jeśli chodzi o fantastykę, jestem fanem legend, podań i mitologii. Znawcą nie jestem, ale przeczytałem multum książek o królu Arturze multum razy. Z tego wywiodło się moje hobby, którym jest odtwórstwo historyczne. Jako zastępca Jarla w mojej drużynie grabię, palę i wojuję (tak, pierwsze dwa niestety bardziej odnoszą się do ogrodu i fajek). Kiedyś zajmowałem się trochę pisaniem fantasy, co można znaleźc na moim forum, jednak chyba zdążyłem porzucić już niewinne podejście do świata. Jestem w miarę spełnionym człowiekiem o dosyć sporej wiedzy z różnych zakresów fantasy


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#3 2015-12-11 18:46:05

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Poznajmy się ;)

Mi z kolei za miesiąc wypadnie "oczko". Studiuję twórcze pisanie i edytorstwo na Uniwersytecie Wrocławskim, ale w przyszłym roku spróbuję chyba szczęścia na dziennikarstwie, bo obecny kierunek nie do końca spełnił moje oczekiwania. Prawie wcale w zasadzie.
Lubię czytać książki, słuchać muzyki. Ostatnio też sporo czasu spędzam przy robótkach ręcznych (jakkolwiek fatalnie to brzmi xD) - mam na myśli tworzenie drobiazgów z drewna itd. Na pewno pochwalę się na forum efektem moich prac, mam też nadzieję, że starczy mi zapału, by robić to dłużej niż miesiąc . Dawniej absolutnie dominowała fantastyka w moim życiu, obecnie jakby mniej, ale jednak wciąż zajmuje ważne miejsce. Jestem człowiekiem, który ma najczęściej bardzo dużo pomysłów i chce robić wiele ambitnych rzeczy, ale na chęciach zazwyczaj się kończy - lenistwo to moja ogromna wada.
O planach na przyszłość się nie wypowiem, mam zbyt lekki jeszcze stosunek do życia, by coś planować i widzieć siebie w jakiejkolwiek roli a kilka lat. Ale chciałbym, żeby moje życie było związane z pisaniem.
Cieszę się, że zdecydowaliśmy się spróbować reaktywować forum, bardzo dużo wspomnień mam z nim związanych i często zdarzało mi się odczuwać żal spowodowany tym, że nie działa ono już tak aktywnie jak dawniej. Ale mam nadzieję że ten pierwszy krok pociągnie wiele następnych


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi