Ogłoszenie


#1 2015-12-11 19:14:01

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Regulamin działu Literatura

1. Obowiązują zasady z regulaminu głównego
2. Dyskusje na temat literatury nie powinny odbiegać od głównego tematu. Wszelkie odstępstwa od tego regulaminu są podstawą do ostrzeżenia użytkownika lub przyznania mu bana.
3. Moderatorem tego działu jest Radosny Rabarbar. Wszelkie problemy dotyczące tematów w tym dziale należy w pierwszej kolejności zgłaszać właśnie jej w prywatnej wiadomości.
4.
a) nie ma sztywnego schematu prowadzenia tematów, jednak powinny się pojawić takie dane, jak rok produkcji, reżyser, gatunek,
b) w zależności od tego, czy jest to opis, recenzja, pytanie czy zaproszenie do dyskusji, należy zaznaczyć to w tytule wątku, np:

Ostatnie życzenie (RECENZJA)

c) nie jest to wymagane, ale zachęcamy do stosowania schematu prowadzenia wątku, który znajduje się na samym dole regulaminu. Pomoże zachować przejrzystość.

SCHEMAT:

Spoiler:


Tytuł:
Okładka:
Autor:
Rok wydania:
Krótki opis:
Opinia/ocena:


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi