Ogłoszenie


#1 2015-12-13 17:45:01

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Kalambury v.2

Druga wersja kalamburów. Zasady się nie zmieniają, więc przekopiuję tylko te spisane przez Sarumojada.

1. Nie rysujemy wisielca, mamy 6 szans i piszemy słowo SZAFOT literka po literce
2. Zdania mogą się składać maksymalnie z 6 słów, ale krótkie słówka też są ok.
3. Jak w klasycznych kalamburach podajemy literkę jaką chcielibyśmy wstawić, a osoba prowadząca albo ją wpisuje, albo pisze kolejną literkę z Szafotu.
4. Jeśli znasz całe jedno słowo ze, możesz je podać zamiast literki. Wówczas jak nikt nie zgadnie zdania osoba, która zgadła słowo prowadzi następną rundę.
5. Ale generalnie prowadzi ten, co poda całe hasło.
6. Początkowo podane w haśle literki mogą być nie wszystkimi ze swojego rodzaju. (w sensie jak w rowerze podane R, to drugie nie musi być dopisane. Ale może)

Pierwsze hasło:

Z _ _ A   _ _ _ T    _ _ _ _ _ A


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi