Ogłoszenie


#1 2012-04-18 17:42:40

 Naciszon

Użytkownik

21808614
Skąd: Warmińsko - mazurskie
Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 531
Punktów :   

Silent Hill

Jak wam się podobał ? Ja pierwszy raz oglądałam jak miałam chyba 12 lat i mi wtedy przypadł do gustu
A szczególnie ten.. hmm.. "Piramidogłowy" Ogólnie podobał mi się klimat, tej mgły zasługa A co Wy myślicie ?


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                           Należę do Klubu Zuo

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi