Ogłoszenie


#1 2012-10-30 08:27:39

 Auri

Użytkownik

9041714
Skąd: Dziki Zachód
Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 48
Punktów :   
WWW

August Rush

August Rush (2007)

http://1.bp.blogspot.com/_N7myhgRZxmw/TSH2QjWzkiI/AAAAAAAAHSM/PgoghtpMMJU/s1600/august-rush-2-800.jpg

Nie zmienię zdania o tym filmie. Oglądałam go dziesiątki razy. Do tego wyniku doliczyć można kolejnych kilka dziesiątek, w których przewijałam film, by posłuchać jego ścieżki dźwiękowej.
Głęboki, przejmujący, prawdopodobnie cholernie nudny dla trzech czwartych społeczeństwa - jestem jednak przekonana, że pozostałych 25% odbiera go równie silnie jak ja.
To dramat. Obyczajówka. Film muzyczny.
W rolach głównych: Freddie Highmore, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers i Robin Williams. Ta druga zaskarbiła sobie tą rolą moją sympatię, ten ostatni przyprawił o ciarki na plecach po raz kolejny. TO jest aktor!
Jest dziecko w sierocińcu, jest matka, przekonana o tym, że jej dziecko nie żyje, jest ojciec nieświadomy, że dziecko ma. Jest wybitna wiolonczelistka, jest irlandzki muzyk rockowy i dziecko, które ma niesłychane zdolności muzyczne. Cała trójka ma świadomość, że zagubiła się gdzieś po drodze i próbuje odnaleźć drogę, na której końcu miałby czekać uprganiony status quo. Jest od groma absolutnie genialnie dopracowanej muzyki, od najmniejszych dźwięków po finałową rapsodię, którą Wam zostawię w ramach soundtrackowej zachęty.

Poza tym w filmie znaleźć można muzykę wygrywaną przez dźwięki miasta i połączenie w jeden utwór muzyki Bacha czy Elgara z rockowymi kawałkami. Ach(!!!). Efekt: to wszystko to, co Leniszcza lubią najbardziej!

Ostatnio edytowany przez Auri (2012-10-30 08:29:43)


Nie po raz pierwszy uświadomiła sobie, jak wiele problemów nastręcza życie wojowniczki. Na przykład to, że mężczyźni nie traktowali jej poważnie, dopóki ich nie zabiła, ale wtedy to już naprawdę nie miało znaczenia. (...)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.


Terry Pratchett - Blask fantastyczny

http://www.kf2.pl/images/banners/userbar2.png

Offline

 

#2 2012-10-30 13:22:44

manifest

Użytkownik

7534214
Skąd: underwater
Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 257
.: på slutten av verden

Re: August Rush

Ooooo, przypomniałaś mi o nim:D
Piękny film. Oglądałam dość dawno ale pamiętam, że mnie wzruszył.
To jak ten chłopak słyszy we wszystkim muzykę, jak poruszają się trawy, zawodzi wiatr aahhh<3

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi