Ogłoszenie


#1 2012-11-30 20:00:35

Gedeon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Project Eternity

Współfinansowany przez fanów projekt, który bardzo mnie zainteresował. Tworzony przez ludzi, którzy pracowali m.in. przy Falloutach czy Tormencie, ma stanowić nawiązanie do klasycznych rpg, łącznie z grafiką w rzucie izometrycznym. Co prawda nie wiem, czy użytkownikom podpasuje, bo patrząc na tytuły gier omawianych w tym dziale, przeciwnie niż ja, preferujecie raczej nowsze rpg-i.

Offline

Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi