Ogłoszenie


#1 2015-12-11 19:25:08

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Regulamin działu Własna twórczość

1. Obowiązują wszystkie zasady z regulaminu głównego
2. Moderatorem tego działu jest Sarumojad. Wszelkie uwagi i pytania odnośnie tematów w tym wątku należy w pierwszej kolejności zgłaszać jej.
3. Można publikować wyłącznie prace, których jest się autorem. Przywłaszczanie sobie cudzych będzie nagradzane permanentnym banem.
4. Administracja forum nie jest w stanie zabezpieczyć zamieszczanych tu materiałów przed kopiowaniem. Publikujesz na własną odpowiedzialność.
5. Jeśli ilość prac użytkownika w jednym dziale przekroczy 10, może on poprosić moderatora o założenie mu własnej zakładki na jego twórczość.
6. Administracja forum nie bierze odpowiedzialności za zamieszczane tu materiały.


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi