Ogłoszenie

#1 2015-12-11 19:34:28

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Regulamin forum

1. Rejestracja na forum jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
2.
-  obowiązuje nakaz zakładania tematów w odpowiednich kategoriach i pisanie postów na temat. Wątki odbiegające znacznie od tematyki ogólnie pojętej fantastyki będą usuwane (o ile nie są w kategorii do tego przeznaczonej, tj. wolnych rozmów).
Każdy dział posiada swój regulamin, określający jak z grubsza powinny wyglądać w nich tematy. Wątki nie spełniające wymogów będą wymagały poprawy (autor ma na to 2 dni), w innym przypadku zostaną zamknięte i przeniesione Pustkowia Mordoru.
-  jeśli dyskusja znacznie odbiega od głównego tematu, moderator ma prawo ją zamknąć.
3.
- niemile widziane są wulgaryzmy i przekleństwa. Świat się nie zawali od jednej przysłowiowej kurwy, zwłaszcza podkreślającej emocje lub inne walory wypowiedzi, ale ich nadmiar będzie przez moderatorów odpowiednio nagradzany banami.
Podobnie sprawa ma się z nadużywaniem emotikon.
- forum jest dobrem wspólnym wszystkich użytkowników. Oznacza to, że wymagana jest dbałość o język (czyli również pilnowanie ortografii) oraz netykieta. Grożenie, wyzwiska, przejawy chamstwa oznaczają ban.
4. Posty nie na temat, nie wnoszące wartościowej treści (typu: nie wiem, ale jakbym wiedział, to bym powiedział) będą karane ostrzeżeniem. 5 ostrzeżeń oznacza ban dla użytkownika.
5. Zakaz pisania 2 postów pod rząd. Od tego jest funkcja edytuj.
6. Zakaz usuwania i całkowitej modyfikacji treści forum - od tego są moderatorzy.
7. Obowiązuje zakaz umieszczania zdjęć i materiałów wykraczających poza ramy normalnych i akceptowalnych (pornografia itp).
8. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści tu umieszczane.
9. Od banów można się odwołać. Wiadomość z wyjaśnieniami należy wysłać na adres: naszefantasy@gmail.com
Administracja jest otwarta na dialog. Wszelkie problemy, zastrzeżenia i skargi należy przesyłać na powyższy adres mailowy.
10. Moderatorzy mają służyć radą i pomocą oraz świecić przykładem.


-----------------------------------------------------------------------------------------------http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi