Ogłoszenie


#1 2015-12-13 17:00:08

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Ulubione soundtracki

Temat obejmuje wszystkie dziedziny - filmy, gry, seriale etc.
Jakie są wasze ulubione? I czy w ogóle lubicie posłuchać sobie czasem jakiegoś soundtracku, zamiast ulubionego zespołu?

U mnie od lat prym wiedzie ścieżka z mało popularnej gry, w którą się zagrywałem w dzieciństwie (i dzięki której mocno nasiąknąłem fantastyką już we wczesnej podstawówce) - Kroniki Czarnego Księżyca. Gra na pewno miała sporo wad, ale absolutnie sztandarową jej zaletą była muzyka wykonana przez Pierre Esteve. Niżej trzy próbki:

Klik 1
Klik 2
Klik 3


Kto będzie chciał więcej, bez trudu znajdzie.
Bardzo podoba mi się w nich ten epicki klimat, czuć magię. Nie wspominając już, jak świetnie nadają się do inspiracji podczas pisania batalistycznych scen w opowiadaniach Chyba napiszę o tym recenzję.


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#2 2015-12-13 21:12:36

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ulubione soundtracki

O rany! Czemu wczesniej nie bylo takiego tematu? Mam tyle do wyłożenia tutaj... wiekszosc muzyki, ktorej slucham pochodzi z jakiegos filmu, ktory obejrzalam, a potem szukalam jego ścieżki dźwiękowej.
Oprócz moich oczywistych faworytów jak Mustang z Dzikiej Doliny (angielska wersja) jest ścieżka z Into the Wild, serialu Puella Magi Madoka Magica i filmów z tej serii. Jak będę miała chwilę wypowiem się o tym szerzej i dam linki


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#3 2015-12-13 22:36:49

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Ulubione soundtracki

Dziki Gon.
Bo Percival :3
Oprócz tego soundtrack z Wikingów (serial), ale to wolę sobie posłuchać już w postaci płyt Wardruny samych w sobie, niż szukać gdzieś po YT. Generalnie to już się zdążyłam przyzwyczaić do oryginalnej kolejności utworów i jakbym miała ich słuchać w innej kolejności to tak trochę średnio to widzę ;>.
U mnie ostatnio soundtracki zajmują jakieś 3/4 muzyki przeze mnie słuchanej. A na długie siedzenie przed kompem przy rysowaniu najlepsze są soundtracki z WOWa :>

Offline

 

#4 2015-12-14 00:44:00

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Ulubione soundtracki

Ja baaaardzo uwielbiam soundtrack z Upiora z Opery. Ostatnio wręcz zasłuchuję się w tym. Mam na kompie wersję Blue-Ray po angielsku, a, że trwa 3 godziny to idealnie nadaje się na naukę (do przesłuchania tak 2-3 razy )


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#5 2015-12-15 23:52:25

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ulubione soundtracki

Z Puella Magi Madoka Magica. Co prawda nie oryginalny soundtrack, ale świetnie wykonana składanka coverow. Zawiera najważniejsze i chyba najlepsze utwory. Polecam
https://www.youtube.com/watch?v=Uatt2bbs1gs


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi