Ogłoszenie


#1 2010-07-27 11:42:05

Isidra

Użytkownik

25529983 nowe xD
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 99
Punktów :   

[Rec]

Czy oglądaliście film [Rec]?
Ja oglądałam niedawno, ponieważ w internecie ma dosyć dobre recenzje, ale osobiście uważam, że jest to tandeta. Nie ma tam niczego, czego można by się przestraszyć. Jedyne co mi się spodobało to sposób nakręcenia filmu. Wszystko było nagrywane zwykłą kamerą. Jednak to również nie był zbyt oryginalne, bo tego sposobu nagrywania scen użył już wcześniej Quentin Tarantino w jednym ze swoich filmów.


Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny. Są one na kształt prochu zatlonego, Co wystrzeliwszy gaśnie.

Offline

 

#2 2012-04-08 19:51:41

 Naciszon

Użytkownik

21808614
Skąd: Warmińsko - mazurskie
Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 531
Punktów :   

Re: [Rec]

Przed chwilą oglądałam Rec 2.. Kurczę film mdły i mnie nie ruszył, raczej komedia niż horror. Ale nie wiem, może komuś się spodoba.. No i żenujące jest to , że [UWAGA SPOILER] wszyscy bohaterowie zginęli.. Troszkę bez sensu. Ani krwi za dużo nie było, ani nic.. Ehh.. A ujęcie amatorskiej kamery już mi się przejadło

Tak więc osobiście nie polecam, dla mnie film może na ocenę 2,5/10. Nie ujął mnie


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                           Należę do Klubu Zuo

Offline

 

#3 2016-10-25 17:20:12

 Dejah

Użytkownik

Skąd: Na końcu świata.
Zarejestrowany: 2016-10-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: [Rec]

Ja ogladalem kiedys pierwsza czesc, no i mialem kupe w majtach, ze tak powiem. Problem taki, ze bylem jeszcze smarkiem wtedy. Co do innych czesci, to nie ogladalem i nie zamierzam. Slyszalem, ze dwojka jest slaba, a trojka tym bardziej, bo wszystko co sie dzialo w poprzednich czesciach jest odstawione na bok. Film spelnil swoje zadanie na mnie (przynajmniej kilka lat temu) i spodobalo mi sie, ze caly czas wygladalo to jak program telewizyjny ("Kiedy spisz?" czy jakos tak), ale dzielo sztuki to nie jest. Wrecz przeciwnie. Film troche obrzydza i charakteryzacja tez w sumie nie zaskakuje. Tandetny horror z za duza iloscia sztucznej krwi - tak bym to okreslil.

Ostatnio edytowany przez Dejah (2016-10-25 17:21:28)

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi