Ogłoszenie


#1 2012-10-25 09:01:06

 Auri

Użytkownik

9041714
Skąd: Dziki Zachód
Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 48
Punktów :   
WWW

The Boondock Saints

The Boondock Saints (1999)
Willem Dafoe, Sean Patrick Flanery, Norman Reedus, David Della Rocco i Billy Connolly

Norman Reedus i Sean Patrick Flanery: Normana znałam dobrze ale drugi z braci jest odkryciem. Sorry ale ja chcę na niego patrzeć. I Dafoe tańczący wśród gradu pocisków. Aaaach! Nie mogę przestać oglądać tego filmu!
A wszystko zaczęło się od Soundtracku - wielu z Was zapewne zna The Blood of Cuchulainn

Muzyka, w której się absolutnie zakochałam, a którą często do poży... hmmm... no, niczym Piesek Leszek wałkujemy na zajęciach z tańca irlandzkiego. Nietrudno trafić od jednego do drugiego, najpierw zatem zaznajomiłam się ze ścieżką dźwiękową, w drugiej kolejności z samym filmem.
Film - bajka. Ale ma w sobie coś wyjątkowego. Może tę wprostowność, to mówienie bez ogródek i oczywiście teksty w stylu Continue a joke... I z całą pewnością ujęcia, z których kilka zobaczyć można na plakatach czy w trailerze. Doprawdy, scena w której Dafoe opowiadając uczestniczy jakby w wydarzeniach z retrospekcji powoduje, że mam na plechach ciarki.
Podsumowując: szczerze polecam, nie będę jednak zaskoczona jeśli nie przypadnie on komuś do gustu. A to z uwagi na to, że w mojej opinii film jest specyficzny. To swoiste połączenie niektórych ze składowych amerykańskich filmów akcji/komedii i niezaprzeczalnego irlandzkiego ducha. Jestem usatysfakcjonowana.

Przede mną dwójka. <ślini się>

Ostatnio edytowany przez Auri (2012-10-25 09:29:59)


Nie po raz pierwszy uświadomiła sobie, jak wiele problemów nastręcza życie wojowniczki. Na przykład to, że mężczyźni nie traktowali jej poważnie, dopóki ich nie zabiła, ale wtedy to już naprawdę nie miało znaczenia. (...)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.


Terry Pratchett - Blask fantastyczny

http://www.kf2.pl/images/banners/userbar2.png

Offline

 

#2 2012-10-25 20:37:37

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: The Boondock Saints

Co prawda, nie słyszałam wcześniej o tym filmie (lub o tym nie pamiętam), ale soundtrack mnie zauroczył i gdy tylko będę miała czas, postaram się sprawdzić. Pomimo, iż nie przepadam za sensacją.. ale ten soundtrack no :3 śliczny


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#3 2012-10-25 23:06:36

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: The Boondock Saints

Obejrzę sobie. Ze względu na soundtrack

Offline

 

#4 2012-10-25 23:34:59

 Auri

Użytkownik

9041714
Skąd: Dziki Zachód
Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: The Boondock Saints

Wiedziałam, że pomoże! <dumna>


Nie po raz pierwszy uświadomiła sobie, jak wiele problemów nastręcza życie wojowniczki. Na przykład to, że mężczyźni nie traktowali jej poważnie, dopóki ich nie zabiła, ale wtedy to już naprawdę nie miało znaczenia. (...)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.


Terry Pratchett - Blask fantastyczny

http://www.kf2.pl/images/banners/userbar2.png

Offline

 

#5 2012-10-25 23:38:07

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: The Boondock Saints

Nie będzie to pierwszy film, który oglądałam tylko ze względu na soundtrack ^^

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi