Ogłoszenie


#1 2012-01-01 13:29:20

 Eruanna

Użytkownik

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 40
Punktów :   

Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Wczoraj oglądałam go z siostrą film jest świetny i trzyma od samego początku do samego końca w napięciu. Wszystkim tym którzy nie widzieli gorąco polecam bo jest świetny i wart oglądnięcia. http://www.youtube.com/watch?v=CsFo4c3EUGg


"..nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze: kraj ludzi z Numenoru. I chcę, żeby go kochano za jego przeszłość, za starożytność, za piękno i za dzisiejszą mądrość."

Offline

#2 2012-01-01 13:55:02

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Widziałam zwiastun kiedyś tam. I kawałek filmu. Cholernie tandetnie wygląda. Przypomina mi tłajlajt

Sarumo zawsze narzeka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

#3 2012-01-02 13:56:58

 c4wjajach

Użytkownik

48946049
Skąd: Za daleko...
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 2546
Punktów :   -1 
.: spam-master

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

hehe tłajlajt wbrew pozorom lajtowy nie był. obejrzałem zwiastun i już wiedziałem że to chała (tłajlajt)

Offline

#4 2012-01-02 14:19:14

 Eruanna

Użytkownik

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

A mnie się bardzo podoba. ;p Lepszy jest jest niż tfajlajt...


"..nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze: kraj ludzi z Numenoru. I chcę, żeby go kochano za jego przeszłość, za starożytność, za piękno i za dzisiejszą mądrość."

Offline

#5 2012-01-02 16:00:12

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Jeden reżyser. Jeden pies. Sory, że nie oglądałam, a krytykuję, ale robię to z dobrej intencji Tłajlajt sprawił, że odwieczne wyobrażenie wampirów zachwiało się strasznie. A tu mi na Remuska coś szykują.

PS Amras przestań mi grzebać w komentarzach ;p


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

#6 2012-01-02 16:07:51

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Ej no, tlajlajt jest zajebisty dzejkop i edlard bijacy sie przez 4 czesci o jedna laske, jakby zadnej innej nie bylo przeczytalam nawet ksiazke o.O.

Offline

#7 2012-01-02 16:20:58

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Nie zbliżaj się do mnie


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

#8 2012-01-03 21:39:26

 Eruanna

Użytkownik

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Dla mnie tfajlajt jest strasznie słitaśny , ale ja mam więcej latek niż Wy. Sarumojad pisz pisz mnie to nie przeszkadza wręcz przeciwnie


"..nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze: kraj ludzi z Numenoru. I chcę, żeby go kochano za jego przeszłość, za starożytność, za piękno i za dzisiejszą mądrość."

Offline

#9 2012-01-03 21:55:19

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Haha, dla mnie tez to byl akt desperacji, nie mialam co czytac. Az do teraz sie zastanawiam co ja zrobilam

Offline

#10 2012-01-03 22:04:04

 c4wjajach

Użytkownik

48946049
Skąd: Za daleko...
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 2546
Punktów :   -1 
.: spam-master

Re: Dziewczyna w czerwonej pelerynie

euranna, chyba zle mnie zrozumialas albo mi sie wydaje. o pelerynie nic nie pisalem bo nie znam ja sie smialem z tłajlajt

mnie osobiscie nic by nie zmusilo do przeczytania tej ksiazki (tłajlajt)

Offline

Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi