Ogłoszenie


  • Index
  •  » Gry planszowe
  •  » Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno

#1 2013-07-26 00:18:21

Gedeon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno

Moja poprzednia gra spotkała się u Was z zainteresowaniem oscylującym w okolicach zera, ale nie zaszkodzi spróbować z drugą...

"Arena Chwały" ma w założeniu luźno nawiązywać do gier w rodzaju League of Legends. Każdy z graczy prowadzi do walki w turnieju drużynę postaci o różnych statystykach, posiadających umiejętności i zaklęcia, które odpalone w odpowiednim momencie mogą zmienić losy rozgrywki.
Aktualnie szukam testerów. Jeśli ktoś jest chętny, proszę podać swojego maila tutaj, lub na pw.

Offline

 

#2 2013-07-26 15:59:01

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno

allah.akbar@op.pl
Przy czym w takie gry jak LoL nigdy nie grałem :c ale pomysł wydaje się smaczny, chociaż mało informacji


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#3 2013-07-26 20:28:22

Gedeon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno

Nie bój żaby, ja też nie grałem, nie lubię gier online, gdzie trzeba co dzień wchodzić by trzepać skilla... Ale mam kolegów, co w tłuką. Zresztą, to nie jest kopia LoL-a, nawet cel rozgrywki jest inny. Po prostu zainspirowała mnie sama idea "bohaterowie tłuką się na arenie".
Co do informacji - wszystko masz w instrukcji, która niniejszym idzie na Twojego maila.
Dzięki za pomoc!

Offline

 

#4 2013-08-15 15:14:49

Gedeon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-30
Posty: 52
Punktów :   

Re: Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno

No i jak tam, panie Amras? Gra doszła? A jeśli tak, to czy znalazłeś czas na bliższe się z nią zapoznanie?

Offline

 
  • Index
  •  » Gry planszowe
  •  » Arena Chwały - poszukiwani testerzy"Arena Chwały" ma w założeniu luźno
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi