Ogłoszenie


  • Index
  •  » RPG
  •  » Robimy grę z dziewczyną i mamy pewną prośbę

#1 2013-10-18 18:02:46

teov

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Robimy grę z dziewczyną i mamy pewną prośbę

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i od razu powiem, że zrobiłem konto tylko po to, żeby poprosić Was kreatywni użytkownicy o pomoc.

Jak pewnie wiecie z tematu, robimy z dziewczyną grę. Będzie to RPG, nastawiamy się bardziej na fantasy (smoki, czarodzieje itp.). Będzie fabuła (nie aż taka do końca banalna), różne zadanie itp. Jednak ja jak i dziewczyna nie mamy hmmm wyobraźni(?), żeby samemu powymyślać tyle różnych a do tego ciekawych i trafnych nazw.

Nazwać chcemy wszystko. Potwory, miasta, krainy, rzeczy, zadania, bossów, czary itd. No wszystko co w takiej grze można znaleźć.

I tutaj prośba do Was Jak coś Wam wpadnie do głowy to napiszcie tutaj. Nieważne czy to będzie coś zniewalającego czy głupota. Na pewno się przyda bo dla nas każda "nazwa" jest na miarę złota Jeżeli nazwa będzie w miarę ok i będzie co nią nazwać to na pewno znajdzie się w grze i będziecie mogli powiedzieć, że to Wy ją wymyśliliście

Teraz parę informacji technicznych. Grę piszę od zera. Czyli nie w jakimś silniku do robienia gier tylko w C++(taki język programowania), więc niestety nie ukażę się ona za tydzień czy dwa. Chcę ją skończyć do końca tego roku choć w to też wątpię, ale skończę ją na pewno! Zatem nie nastawiajcie się, że Wasza nazwa będzie za tydzień w jakiejś grze . Cierpliwości
Następna kwestia to taka, że trochę poważnie podchodzimy do zrobienia tej gry i będziemy chcieli ją chociaż trochę wypromować, żeby możliwie jak najwięcej osób w nią zagrało. Nie jakieś reklamy i bilboardy, ale np. chcemy nagrać jakiś krótki filmik promujący i wstawić na YT. Tu go też wstawię jak już zrobimy
I już ostatnie, gra będzie do pobrania za darmo

Tak więc widzicie jak bardzo potrzebuję Waszej pomocy Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Z góry dzięki

Offline

#2 2014-03-04 22:00:16

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Robimy grę z dziewczyną i mamy pewną prośbę

Napisałeś w złym okresie tego forum, bo akurat były tu pustki. Odkopałem temat i napisze jeszcze do Ciebie emaila. TEraz dyskusja się potoczy i nie pozostanie bez echa :d Chętnie Ci pomogę, bo sam próbowałem pisac książke i wiem jaki jest problem z wymyślaniem nazw


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

  • Index
  •  » RPG
  •  » Robimy grę z dziewczyną i mamy pewną prośbę
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi