Ogłoszenie


#76 2012-01-28 18:21:30

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: V - Xortdani

Sigion po tym jak zaniósł rzeczy do wynajmowanego pokoju zaczął schodzić po schodach. To, co zobaczył w jadalni niemiło go zaskoczyło. Uderzył się otwartą dłonią w twarz.*
- O kurwa! - Dralann spojrzała na niego. Słuch miała lepszy niż myślał.
- Najemnik! - uścisk miała równie krzepki. A i oddech wiele zdradzał. - Nie cieszysz się, panie płatny morderco?? - najemnik odsunął ją na wyciągnięcie ręki, starając się ignorować i dopchał się do elfa, który był niedużo mniej zdezorientowany od niego. Ale przynajmniej nie dawał tego po sobie poznać. O dziwo, był tam też ten czarodziej. Garvey. Może on...
- Witaj Garveyu! - Uścisnął dłoń czarodziejowi.
- CO?! - Dralann cała spurpurowiała - A mi to nie raczyłeś nawet słowa powiedzieć.
- Zamknij się niedźwiedzia mordo! Siad i waruj. - Zwrócił się do czarodzieja - Zakładam, że masz nam wiele do opowiedzenia, tak samo jak i my... - spojrzał na znalezioną część drużyny - ...wszyscy. Jednak najpierw chciałem spytać, czy znasz się na uzdrawianiu. Miałem taką małą przygodę we dworku...
- Ta Marcelle od początku wydawała mi się...
- Powiedziałem zamknij się! - najemnik uderzył lewą pięścią o stół - Mogę kontynuować? - Dralann purpurowa na twarzy skinęła głową. - Mam kilka obrażeń, których Yev nie dała rady do końca uzdrowić. Problemy z ręką i nagłymi bólami całego ciała. Dałbyś radę??
- Pan zabijaka, zbity jak pies, hahaha. - Tego było za wiele. Najemnik wstał. Chciał wykręcić rękę Dralann, ale ta była zaskakująco szybka, uderzyła go w prawą rękę, zauważyła, czemu w stół uderzył lewą. Ten padł na ziemię, oczy zaszły mu łzami. Towarzyszył mu śmiech Dralann. Powoli podniósł się na klęczki i spojrzał z podłogi na czarodzieja.
- Mniej więcej o takie coś chodzi. To jak??


* Facepalm


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi