Ogłoszenie


#181 2012-09-06 23:00:50

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ogólnie (na temat gry!)

Do dupy taki Szifer


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#182 2012-09-07 06:47:55

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Ogólnie (na temat gry!)

Jesli Ci nie odpowiada, możesz nie pisać Będzie trudno, ale chyba dam rade z tym życ...


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#183 2012-11-29 18:56:40

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ogólnie (na temat gry!)

Chyba każdy sie ze mną zgodzi, że ta przygoda była najgorszą ze wszystkich jakie tu dokonano? Czyli gorszą od tej Amrasa. Cóż, ja nie gwarantuje, że będzie lepiej, ale postaram się o mniej chaotyczną,  bardziej owocną i magiczną przygodę. Prologu, choć na razie jestem bez żadnego wstępnego pomysłu myśle, możecie sie spodziewać jeszcze w tym tygodniu o ile nic nie stanie na przeszkodzie.
I jeszcze coś- o co, Olek chodzi z tą obszczaną szmatą w buzi? : /


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#184 2012-11-30 18:25:42

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: Ogólnie (na temat gry!)

Nie zgodzę się z Tobą Sarumow. Bacz na to, jakie Dearien miał rzucane kłody pod nogi. U mnie też w pewnym momencie było już bardzo źle, bo nikomu się nie chciało, posty były na odwal się pisane, z tego też końcówka i epilog taki szemrany był. A Dearien prawie od samego początku musiał się z tym zmagać, z naszym lenistwem i w ogóle. No i obrał trudną drogę - taka przygoda miałaby trudności w powiedzeniu się w tradycyjnej sesji RPG, a co dopiero na forumowej, gdzie swoboda jest mimo wszystko mocno ograniczona przecież.
Na przyszłość trzeba wyciągnąć wnioski. Po pierwsze, nie przesadzać z wątkami, bo przygoda się dłuży. Po drugie, każdy powinien czerpać z tego przyjemność, a nie pisać bo inni naciskają, a jak już się post wstawi to taki pełen błędów etc. Po trzecie, nie przesadzać ze swobodą dla graczy, bo u nas tacy magicy są, że jak nada się tyle wolności to każdy swojej postaci zrobi indywidualnie tyle i takie wątki, że można by z powodzeniem nimi wypełnić kilka przygód ;p


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#185 2012-11-30 18:44:40

 Dearien

http://fotoo.pl//out.php/i126697_za-yadminh.jpg

22692500
Skąd: Ziemie Pomorskie
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 812
Punktów :   -39 

Re: Ogólnie (na temat gry!)

Dzięki, Amras, do razu skrzydełka odrosły ; ) Ale nie, ja sam biję się w pierś i przyznaję do błędu. Cóż, nie jestem specjalnie zadowolony z mojego dzieła. Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z fabularnymi grami "na papierze", a porwałem się na coś takiego. A jak doszło do tego przemożne lenistwo, to już nie mogłem się zebrać ;p No, ale wyciągnąłem wnioski i poczytałem poradniki do Erpegów, więc czegoś się nauczyłem. Dziękuję wszystkim za zabawę


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxqPgBW4QmpI3ZFVP7mbg9rDykFP8FmXlmOK2apVAdGOA1TqAf

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi